Sveikiname

owl_olympis (164 x 172)

Mieli Mokytojai ir konkurso dalyviai!
Baigėsi „Olympis 2017 – Rudens sesija“. Paskelbti galutiniai konkurso rezultatai. Konkursų „Olympis“  2017 rudens sesijoje dalyvavo daugiau nei 28 tūkstančiai mokinių iš 905 Lietuvos mokymo įstaigų. Diplomais apdovanoti 173 (90% ) iš 192 dalyvių. Net 10 dalyvių įvertinti aukščiausiais apdovanojimais – medaliais.
Dėkojame mokiniams už dalyvavimą edukaciniame konkurse „Olympis“ 2017 ir mokytojoms:  L. Augienei, V. Monstavyčienei, K. Poderytei, K. Beniušytei, N. Sereikienei, R. Valentienei,. D. Čeplinskienei, kurių mokiniai gavo medalius ir diplomus.
SVEIKINAME GAVUSIUS AUKŠČIAUSIUS ĮVERTINIMUS – MEDALIUS:
Viltę Juodytę 4 kl. (anglų k.)
Armandą Motiejauską 6 kl. (anglų k.)
Bernardas Pauželis 3 kl. (lietuvių k.)
Gabrielių Kerpiškį 4 kl. (matematika)
Jonę Šveikauskaitę 4 kl. (matematika)
Ignas Truš 4 kl. (matematika)
Arną Bastį 4 kl. (matematika)
Jūrį Itagaki 8 kl. (fizika)
Armandą Motiejauską 6 kl (geografija)
Kasparą Venckų 1 kl. (biologija)

(žr. toliau)