Žvilgsnis į pasaulį

20171220_103850 (600 x 337)

Gruodžio 20 d. aštuntokai ketvirtokams pristatė integruotą geografijos – informatikos projektą „Japonijos kultūra“, kurį rengė visą mėnesį. Ketvirtokai labai susidomėję klausėsi, kaip aštuntokai pasakojo apie „Japonų mokyklą“ (pristatė Matas Lengvinas), „Japonų tradicijas: patiekalai, šventės, tautiniai drabužiai“ (pristatė Faustas Bastys, Rokas Varslauskas, Emilius Jazbutis), „Japonų geišas“ (pristatė Julija Labrenčiūtė). Visus sužavėjo Jūrio Itagaki pasakojimas apie patirtus įspūdžius iš kelionės po Japoniją, kur gyvena jo tėtis. Jis rodė nuotraukas ir kalbėjo tema „Japonija – moderniųjų  technologijų valstybė“. Aštuntokai savo pristatymus paįvairino skaidrėmis, kurias demonstravo išmaniajame ekrane. Pamoka visiems paliko gilų įspūdį.: Mokytojos džiaugėsi jaunųjų lektorių iškalbingumu ir geru pasiruošimu, o vaikai neslėpė emocijų susižavėjimo šūksniais. Dėkojame aštuntokams ir juos ruošusioms mokytojoms Danguolei Benetienei ir Rasai Valentienei. (žr. galerijoje)