Mokykla šventė Lietuvos nepriklausomybės 100-metį

DSC00227 (600 x 318)

Vasario 15 dieną mokyklos bendruomenė rinkosi į integruotą projektinę veiklą Lietuvos Nepriklausomybės 100- mečiui paminėti.
Renginių sūkurys prasidėjo Tautos himnu.
Pranešimus mokslinėje konferencijoje ,,Lietuva šimtmečio kontekste“ skaitė šeštos klasės mokiniai Kasparas Žigas, Harder Caleb Joseph, Danyla Jaroš, septintokės Martyna Gedrimaitė, Monika Šiškevičiūtė, aštuntokai Faustas Bastys, Rokas Varslauskas, Emilius Jazbutis.Pasiruošti skaityti prnešimus padėjo mokytoja Rita Aukštuolė.
Jautri šventinė nuotaika tvyrojo raiškiojo skaitymo konkurse ,, Lietuva, kai aš tave tariu“. Skambiu žodžiu į klausančiųjų širdis beldėsi Ieva Stonytė, Darja Kolesnikova, Matas Pikelis, Eigardas Komža, Mantvydas Gedrimas, Monika Šiškevičiūte. Daugiausia žiūrovų simpatijų surinkęs džiaugėsi Eigardas. Drauge džiaugėsi moksleivius ruošusios mokytojos Birutė Drukteinienė ir Rita Aukštuolė.
Aistros virė tarp keturių komandų protų kautynėse ,, Pažink savo kraštą“. Užduotis paruošė mokytojos Romualda Zubavičienė ir Danguolė Benetienė.
Šventininę projektinę veiklą mokyklos bendruomenė baigė koncertu, leidusiu prisiminti svarbiausius Lietuvos valstybės istorinius momentus ir asmenybes. Koncertą kūrė mokytojos Rasa Valentienė, Eglė Bugytė, Rita Aukštuolė ir jų mokiniai.
Moksleiviai, kūrybiškai dalyvavę renginiuose, buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis… (žr. gelerijoje)