Projektas „Lietuva – tai aš, Lietuva – tai mes“

IMG_20180215_091535 (600 x 450)

Trečioje ir ketvirtose klasėse (mok. V. Monstavyčienė, N. Sereikienė, K. Poderytė ir K. Beniušytė) vyko integruotas projektas, skirtas Lietuvos 100-mečiui paminėti. Jo metu mokiniai, išanalizavę Lietuvos ir pasaulio žemėlapius, išskyrė Lietuvos didžiausius miestus, ilgiausias upes ir giliausius ežerus, pažymėjo Lietuvos geografinę padėtį Europoje ir pasaulyje. Kūrė su Lietuva susijusius matematinius uždavinius ir eilėraščius, savarankiškai grupėse rinko informaciją apie Lietuvos žymius žmones, tikėjimą, įvairius istorinius įvykius, dalyvavo edukacinėje pamokoje „Senieji Lietuvos amatai“. Projektą vainikavo viktorina „Lietuva tai aš, Lietuva – tai mes“, kurios metu mokiniai demonstravo puikias žinias apie Lietuvą. Trečios klasės mokiniai rinko medžiagą apie etnografinius Lietuvos regionus ir pilis, piešė pašto ženklus ir užrašė šimtą gražiausių lietuviškų žodžių, skirtų Lietuvos 100-mečiui paminėti. Projektas baigėsi šventiniu koncertu „Dainuoju Lietuvai“. (žr. galerijoje)