DAILĖ INTERAKTYVIAI

20180316_130114_resized (600 x 337)

Penktadienį (kovo 16 d.) 6-8 klasių mokiniai, lydimi mokytojų R. Aukštuolės ir R. Valentienės, lankėsi P. Domšaičio galerijoje, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Įženk į paveikslą“. Programos vadovė mokiniams pateikė daug įvairių užduočių, kurias jie labai susidomėję ir užsidegę ėmėsi atlikti: piešė paveikslų detalių eskizus, ieškojo paveikslų pagal duotą fragmentą, kūrė spalvų paletę maišydami spalvas, iš smulkių detalių lipdė paveikslus ir net pasidabinę afrikietiškais rūbais ir grodami afrikietiškais instrumentais sugebėjo patekti į paveikslą ant interaktyvios sienos.

Dvi valandos pralėkė nepastebimai. Dėkojame galerijos šeimininkams už tokią turiningą ir įdomią pamoką. (žr. galerijoje)