Kelionė į Platelius

20180613_105441_resized (600 x 337)

5-8 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Ritos, Rasos, Kamilės, Vilijos vyko į Platelius. Visų pirma nuvykome į Orvidų sodybą. Sodyboje buvo netikėta išvysti daug įvairiai išskaptuotų akmenų, ant vienų buvo užrašyti žodžiai, ant kitų – įvairūs religiniai paveikslėliai. Taip pat pamatėme Orvidų herbą.
Vėliau vykome į Platelius grafų Šuazellių dvaro sodybą. Aplankėme Užgavėnių kaukių muziejų, išklausėme grafų Šuazell šeimos istoriją, o dar įdomiau buvo tyrinėti senas, požemines Šaltojo karo muziejaus šachtas. Plateliuose klausėme žemaičių tarmės ir net išmokome keletą naujų žodžių.
Po to vykome prie Platelių ežero. Vanduo buvo itin skaidrus, tačiau nesimaudėme, bet žaidėme, užkandžiavome bei bendravome.
Manau, kad vykti į Platelius buvo tikrai verta. Ypač džiaugiamės, kad aplankėme nematytų vietų ir sužinojome, kaip gyveno ir dabar gyvena šio krašto žmonės. (žr. galerijoje)

Septintokė Eva Norkevičiūtė