Netradicinė mokymosi diena

20180605_153120_resized (600 x 337)

Besibaigią mokslo metai buvo kupini emocijų, naujų pasiekimų, naujų atradimų. Birželio 6-ą mokykloje vyko netradicinio mokymo(si) diena. Moksleiviai dalijosi sukaupta patirtimi konferencijoje „Mano atradimai“.
Konferencija „Mano atradimai“ – puiki galimybė mokiniams pasididžiuoti savo pasiekimais, jų tėveliams pamatyti ir išgirsti savo atžalų kurtus projektus, mokyklos bendruomenei – geriau susipažinti ir praleisti smagiai bei naudingai laiką kartu.
Žiūrovų gretas užėmę tėveliai susidomėję klausėsi moksleivių pristatymų. Renginį stebėjusi mokyklos direktorė Dalia Kiliuvienė parodė didžiulį aktyvumą, klausdama kūrėjų dominančių ir pristatymus papildančių klausimų.
Mokinių pristatymus stebėjo biologijos, lietuvių kalbos, geografijos bei matematikos mokytojos, visus metus kantriai konsultavusios ir mokiusios mus mokslo paslapčių. Dėkojame mūsų šaunioms mokytojoms!
Konferencija „Mano atradimai“ – renginys, kartu sukvietęs visą mokyklos benduomenę ir įprasminęs mokslo metų pabaigą. (žr. galerijoje)
7 klasės mokinė Monika Šiškevičiūtė