Bibliotekoje „Pelėdžiukas“

20180928_083158 (600 x 292)

Knygos – vienas geriausių intelektualaus laisvalaikio praleidimo būdų. Jos skatina tobulėti, atrasti ir išmokti kažką naujo, jos suteikia peno apmąstymams bei duoda atsakymus į taip rūpimus klausimus. Knygų teikiama nauda yra neišmatuojama. Skaitantis žmogus yra gyvas žmogus, kuris mąsto, lavinasi ir neturi laiko nuobodžiauti. Anglų filosofas Francis Bekonas pasakė labai vaizdingai ir tiksliai: „Knygos – minties laivai, plaukiojantys laiko bangomis ir rūpestingai gabenantys savo brangų krovinį iš kartos į kartą“.
Pirmokai tik pradeda skaityti. Jie noriai įsileidžia į savo širdeles knygų išmintį, bando suvokti, ką nori jiems pasakyti knygelių herojai. Visą savaitę mokiniai draugams pristatinėjo savo skaitomas knygeles, dalinosi mintimis ir jausmais.  Šiandien mokiniai apsilankė Klaipėdos miesto vaikų viešojoje bibliotekoje „Pelėdžiukas“ ir pasižadėjo būti ištikimais skaitytojais. (žr.galerijoje)
Mokytoja Vilija Monstavyčienė