Vakarėlis „Dvasių šėlsmas“

20181025_181419 (600 x 337)

Vieną vakarą kraupiai atrodantys 5 – 8 klasių mokiniai kupini jaudulio įžengė į mokyklos aktų salę, kuri tą vakarą virto Helovyno vakarėlio „Dvasių šėlsmas“ šokių aikštele.
Šventei prasidėjus, įjungs lemputes, jų šviesai nutvieskus kraupių Helovyno dekoracijų, moliūgų, veidus, mes sužavėti nužvelgėme šokių aikštelę ir nejučiomis įsisukome į linksmybių, šokių ir juoko siautulį.
Kai kurių mokinių kostiumai atrodė išties kraupiai – jie galėjo nubaidyti visas piktąsias dvasias! Kitų – vertė nusišypsoti. Kadangi visi buvo apsirengę taip šauniai, jau šventės pradžioje nusprendėme surengti nedidelę fotosesiją – kad šventė atmintyje išliktų dar ilgai!
Juoko ir siautulio mokyklos Helovyno vakarėliui suteikė įvairiausi mokinių sugalvoti žaidimai. „Karštosios kėdės“ pareikalavo koncentracijos ir skubumo, „Vaiduoklių medžiotojai“ – greičio bei vikrumo.
Šventei įpusėjus, pasigirdo muzika. Akimirką pamiršome visus suvaržymus ir leidomės vedami ritmo. Visi turėjo progą parodyti geriausius šokių judesius arba tiesiog atsiduoti muzikai…
Mūsų Helovyno vakarėlis buvo linksmas ir įsimintinas bei kupinas gerų emocijų. Visi dar ilgai prisiminsime šią šventę!
Monika Šiškevičiūtė, vakarotoja