Paminėjome Vasario 16-ąją

20190214_083503 (600 x 450)

Šį vasarį Lietuvos nepriklausomybės dieną paminėjome neįprastai – surengėme mokslinę konferenciją „Mano darbai mano kraštui“. Vietoj įprastų pamokų visi 5-8 klasių mokiniai ir mokytojai klausėsi mokinių paruoštų projektų pristatymų ir pranešimų. Šią dieną buvo pristatyta net 30 pranešimų iš biologijos, chemijos, matematikos, istorijos, gamtos ir žmogaus, lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos dalykų. Pranešėjais buvo net 26 mokiniai, o kai kurie jų pristatė net kelis projektus. Štai Martynas Damulis (7 kl.), Caleb J. Harder (7 kl.) ir Monika Šiškevičiūtė (8 kl.) prieš auditoriją stojosi net 3 kartus, Dominyka Mauliūtė (7 kl), Armandas Motiejauskas (7 kl.), Rebeka R. Harder (5 kl.), Nojus Mažūnavičius (5 kl.), Viltė Juodytė (5 kl.) – du kartus. Visus džiugino įdomūs, turiningi, informatyvūs ir kūrybingi mokinių darbai. Dėkojame jiems talkinusioms mokytojoms: G. Šmitienei, D. Vaitkienei, V. Venckuvienei, R. Valentienei, D. Benetienei, R. Aukštuolei, R. Zubavičienei, K. Saltonaitei ir K. Poderytei.
Renginio pabaigoje buvo apdovanoti diplomais ir padėkomis Kings ir Olympio olimpiadų rudens sesijos diplomantai.
Didžiuojamės savo jaunaisiais kūrėjais, išradėjais, lektoriais ir laukiame naujų sėkmingų pasirodymų.(žr. galerijoje)
Administracija