Idėja, vizija, misija, atributika

Mokyklos idėja

Siekti išsiskirti kokybišku ugdymu ir pozityvia atmosfera.

Vizija
Tai nuolatinis augimas, tobulėjimas, atskleidžiantis ir ugdantis kiekvieno vaiko kūrybinius ir intelektualius gebėjimus.

Misija
Teikti valstybinius standartus atitinkantį išsilavinimą, sudaryti sąlygas individualybės plėtotei, padėti mokiniui suvokti šiuolaikinį pasaulį, būti savarankišku, veikliu, kritiškai mąstančiu ir atsakingu savo šalies bei Europos piliečiu.

Mokyklos atributika
Moksleivio uniforma
Moksleivio uniforma – tai kultūringumo ir tvarkingumo atributas. Priešmokyklinės grupės vaikai dėvi marškinėlius ir laisvo stiliaus kelnes, sijonėlius. Pradinių klasių moksleiviai berniukai dėvi tamsias kelnes, marškinėlius, liemenę, mergaitės – palaidines, sarafanus.
uniforma

Mokyklos herbas
herbas