Mokinių kūryba – mintys

TB: linksmoji savaitė

Ankstyvas rytas. Stiprus vėjas eina lenktynių su piktu lietumi. Saulė vis dar miega tarp minkštų debesų. O aš jau pasirengusi į kelionę. Kelionė į traukinių stotį nebuvo įspūdinga. Visi įspūdžiai prasidėjo, kai pamačiau traukinį. Esu traukinį mačiusi ir anksčiau, bet nesu juo važiavusi. Traukinys – tai didelis namas su ratais. Važiuojant traukiniu vėjas vis dar ėjo lenktynių su lietumi. Medis keitė medį, namas keitė namą. Mano namai liko toli toli. Taip greitai dar niekada nesu važiavusi. Kiti įspūdžiai mane pasitiko, kai pamačiau saldaininę. Dar niekada nesu buvusi dvaro saldaininėje. Viduje viskas kvepėjo karamele ir cukrumi. Dar niekada nebuvau gaminusi karamelinių ledinukų. Balta ir rožinė. Tokių spalvų buvo mano ledinukai. Jų skonis buvo labai saldus ir skanus. Man labai patiko ši pamoka.  Adrija (3 kl.)

Man labai patiko glazūruoti molį. Man labiausiai patiko ta dalis, kai turėjau pirmą kartą nudažyti kruopščiai dėl savęs. Man dar patiko daryti saldainius ir juos valgyti. Dar buvo tokia dalis, kai mokytoja man nupirko didelį saldainį, kurį turėjau paskui valgyti visą dieną. Žygimantas (3 kl.)

Man ši savaitė buvo pati geriausia, nes buvome saldainių fabrike, mums pasakojo apie vorus ir visus kitus ropliotojus, glazūravome savo darytus puodelius ir lėkštutes. Dar buvo mano draugės gimtadienius, buvo Helovynas. Bet labiausiai man patiko, kai darėme saldainius. Norėčiau, kad tokios savaitės būtų kiekvieną savaitę. Aneta (3 kl.)

Mano savaitė buvo linksma ir nuostabi. Mes antradienį gaminome saldainius ir buvo labai linksma. Trečiadienį buvo mano gimtadienis ir tą dieną glazūravome ir buvo smagu. O dabar mes žiūrėjome nariuotakojus. Žodžiu, šita savaitė buvo nuostabi ir puiki. Nikolė (3 kl.)

Mes antradienį važiavom traukiniu į Kretingą, o po to į saldainių fabriką. Trečiadienį mes glazūravom savo molio darbus. Ketvirtadienį mes pristatinėjome projektus apie kelionę, o penktadienį pas mumis atvažiavo visokių kitų šalių vabalų. Šita savaitė buvo pati geriausia!!!!!!! Domantas (3 kl.)

Man patiko ši savaitė, nes mes važiavom su traukiniu, autobusu, gaminom saldainius, aš laikiau gyvatę, dar glosčiau driežą ir buvo Nikolės gimtadienis. Ir dar glazūravom. Buvo labai smagu. Ir linkiu, kad visiems būtų smagu! Nes man ši savaitė buvo smagiausia (mokykloj)! Elena (3 kl.)

Ši savaitė buvo nuostabi! Aš svajojau apie tokią savaitę. Ši savaitė buvo atrakcionų parkas. Mes glazūravom, važiavom traukiniu, darėm saldainius, žiūrėjom vabalus. Geriausia savaitė mano gyvenime! Uršulė (3 kl.)