Vasaros stovykla

„Po vasaros dangum“

Stovyklos veiklos programa birželio mėn. 1-16 d. d.

8.30-9.30 Vaikų rinkimosi laikas. Ryto ratas. Individuali veikla.
9.30-10.15 Užsiėmimai anglų kalba.
10.15-12.45 Ekskursijos arba integruotas užsiėmimas pasirinkta tema.
12.45-13.45 Pietūs
13.45-16.30 Muzikinė, kūrybinė arba sportinė veikla. Veiklos aptarimas, dienoraščio pildymas.

Numatomos užsiėmimų temos:

Stovyklos atidarymas:

Su taisyklėmis žaisti smagiau: kuriame stovyklos taisykles ir garbės kodeksą.
Vėliavas aukštyn! — stovyklos vėliavos kūrimas ir iškėlimas.
Kad visi mus atpažintų: kuriame stovyklos ir savo šauniojo būrio emblemas.

„Pakvaišusio profesoriaus laboratorija“:
Dienos eksperimentai „Kas plaukia, o kas skęsta?“. Kaip pasigaminti naminį „šlykštuką“? Ar gali užsimerkęs pasiekti savo nosį? Visi šie svarbūs klausimai bus atsakyti eksperimentuojant.
„Seklys Morka — kas paliko piršto antspaudą?“. Sužinosim, kas yra pirštų antspaudai, kuo jie ypatingi, ar gyvūnai irgi turi savo pirštų (uodegų) antspaudus. Pabandysime išsiaiškinti, kuris antspaudas kam priklauso.
„Paslaptinga žinia“. Susipažinsime su šifru, kas tai? Kaip jį panaudoti? Kokių jų būna? Pamėginsime parašyti slaptą laišką draugui, kurio neperskaitytų net pats gudriausias mokytojas.

„Aš — menininkas iš prigimties!“:
„Pajūrio architektai“ — statysime smėlio pilių miestą.
„Mano vaizduotė – be ribų“ — piešime piešinių taką.
„Ateities miestas“ — konstruosime ateities miestą, namus, gatves ir, žinoma, svajonių mokyklą!
Mados šou „Ekstravaganza“ — mes mylime ir saugome gamtą, mėgstame gražiai atrodyti. Mados kolekcija iš perdirbtų atliekų.

„Šaukšto simfonija“:
„Sumuštinis, nugalintis alkį“ — įdomiausio, skaniausio ir ilgiausio sumuštinio rinkimai.
„Saulės kupinas kokteilis“ — atsigaivink kūną ir protą gaiviausiu vaisių kokteiliu.
„Grilio puota“ — nuo dešrelių iki keptų pyragaičių — viskas, kas pasotina gurgiantį stovyklautojo pilvą!

„Raganiaus menas“:
„Gnomo Džeromo vaistinėlė“ — sužinosime, kuo gydytis peršalus, kokią vaistažolių arbatą gerti suskaudus gerklei ir kas galėtų atstoti pleistrą gamtoje.
„Ką valgo išmintingieji raganiai, kad būtų sveiki“ — paklausime ir įsidėmėsime.
„Raganos Matildos patarimai sėkmei“ — tikėti ar ne, bet gal koks prietaras ims ir atneš sėkmę.

„Juoko ir šypsenos fabrikėlis“:
Ištvermingojo stovyklautojo žygis — įsitikinsime, kad mes ne tik gudrūs ir greiti, bet ir ištvermingi.
„Naktinė bildukų medžioklė mokykloje“ — miegosime mokykloje ir vaikysime iš jos išdykusius bildukus.
Tikro keliautojo namas — statysime palapinių miestelį.
„Mokinuko olimpiada“. Ar mes greiti? Ar stiprūs? Žinoma! Kas netiki — įrodysime!

„Madhatters Tea Party“:
Žodžių Karalius ir Karalienė. Kas daugiausia moka? Kas gali daugiausia angliškais žodžiais apibūdinti draugą, kaimyną? O aną suoliuką prie lango?
Spelling bee. Rašyba neturi būti nuobodi. Žinoma, jei mokaisi jos spręsdamas kryžiažodžius, laiptažodžius, suktažodžius… Kad tik galva neapsisuktų!
„The Great Treasure Hunt“ — mūsų mokykloje TIKRAI yra paslėptas lobis, bet kas jį ras? Tik tas, kuris sugebės įminti paslėptas užuominas.
„A movie for rainy day“ — arbata su sausainiais, pasidalytas su draugu šilta antklodė ir filmas anglų kalba. Kas gali būti geriau lietingą birželio dieną.